Shop Mobile More Submit  Join Login
Solaris by Apsaravis Solaris by Apsaravis
For , her character:P
I'm damn proud of the background, it took me only 4 hours or so and it doesn't look that bad, actually xD I hate painting this kind of bg:<
The wings look kinda stiff, I still need to work out how to paint big wings (it's way easier when it comes to birdies:roll:).

- Photoshop CS2, reference for the folds of the dress (they were really time consuming_-_)
Add a Comment:
 
:iconshir-olorna:
Shir-Olorna Featured By Owner Apr 7, 2008
Dlaczego tak ladnie malujesz DX

Zapewne masz wacom tablet :D
Reply
:iconmarthapart:
MarthaPArt Featured By Owner Sep 1, 2007  Professional Traditional Artist
very nice:D
Reply
:iconreatgethsale:
ReatGethsAle Featured By Owner Aug 31, 2007  Student General Artist
:wow: stunning
Reply
:iconstephanie-chivas:
Stephanie-Chivas Featured By Owner Aug 31, 2007  Student General Artist
Stunning!! I love the wings, they look so soft and beautiful, and the dress is brilliant! Great piece.
Reply
:iconfalconkick:
FalconKick Featured By Owner Aug 10, 2007
I like it.
Reply
:iconbringcastle:
bringcastle Featured By Owner May 17, 2007
swietny malunek skrzydeł, bierzesz na to jakiś wzór np. z olejnych malowideł przeszłych wieków?
Reply
:iconapsaravis:
Apsaravis Featured By Owner May 18, 2007  Hobbyist Digital Artist
Nie bezpośrednio, ale jak mam okazję przeglądam różne albumy z malarstwem:) Dzięki!
Reply
:iconbringcastle:
bringcastle Featured By Owner May 18, 2007
nie ma za co, Twoje prace zawsze chętnie przeglądam :).
Reply
:iconinuyoukairin:
InuyoukaiRin Featured By Owner May 15, 2007  Student General Artist
:jawdrop: AWESOME!! :heart:
Reply
:iconc-h-e-r-r-y:
c-h-e-r-r-y Featured By Owner May 5, 2007
Wow, śliczne":) Skrzydełka i zagięcia na materiale wyglądają jak żywe!
Reply
:icongoatart:
goatart Featured By Owner Feb 17, 2007
This is awesome. I love the colours.
Reply
:iconlutochna:
Lutochna Featured By Owner Jan 2, 2007
Piękne skrzydła, piękna sukienka, tylko te odstające uszy... ~,~ ale ogólnie bradzo fajnie ;)
Reply
:icontou-che:
Tou-Che Featured By Owner Dec 5, 2006
very nice
Reply
:iconnenuiel:
nenuiel Featured By Owner Nov 25, 2006
I can see why those folds were time-consuming!! They look so real, it's astonishing! The dress, I must admit, is my favorite part of this work - the work on the texture and shading is masterfully done!! :clap: The background is gorgeous as well, it reminds me of fire and embers...I must fav this!!

:+fav:
Reply
:iconorchid-elf:
orchid-elf Featured By Owner Nov 19, 2006
beautiful. :)
Reply
:icondsil:
DSil Featured By Owner Nov 18, 2006  Student General Artist
The folds of her dress are amazingly realistic!
Reply
:iconanjellumme:
anjellumme Featured By Owner Nov 13, 2006  Student Traditional Artist
wow... :wow: the dress looks so real.... :wow:
Reply
:iconloreena24:
Loreena24 Featured By Owner Nov 12, 2006
Prześliczne :)
Reply
:iconelbenlady-elanor:
Elbenlady-Elanor Featured By Owner Nov 11, 2006   Writer
Love her dress and the background! :)
Reply
:iconlightbird:
lightbird Featured By Owner Nov 11, 2006  Hobbyist Traditional Artist
Nice colours and I love the whole atmosphere.
--
Any ideas on how I cold improve my work? Please, tell me, I'd love you for that! :smooch:
Reply
:icongrisznak:
Grisznak Featured By Owner Nov 11, 2006
Byłbym w stanie uwierzyć, że to jej praca a nie twoja - świetnie ci to wyszło. Widac, że obie stanowicie klasę jedna dla drugiej, bez różnic w poziomie.
Reply
:iconapsaravis:
Apsaravis Featured By Owner Nov 11, 2006  Hobbyist Digital Artist
Czekaj, chyba nie chcesz przez to powiedzieć, że rysujemy identycznie?? :_: (wnioskuję tak na podstawie pierwszego zdania...)
Reply
:icongrisznak:
Grisznak Featured By Owner Nov 11, 2006
Nie, choć ta praca faktycznie przypomina stylem prace Irulany.
Reply
:iconapsaravis:
Apsaravis Featured By Owner Nov 12, 2006  Hobbyist Digital Artist
To teraz mam zagwozdkę - cieszyć się z tego, czy nie?:roll:
Reply
:iconartbybeans:
ArtbyBeans Featured By Owner Nov 10, 2006
love the cloaking of the dress, nice work
Reply
:iconhalowan:
Halowan Featured By Owner Nov 9, 2006  Professional Interface Designer
great!


good wingS!
Reply
:iconirulana:
Irulana Featured By Owner Nov 9, 2006  Professional Digital Artist
o kurcze ale jej suknie super zrobiłaś :jawdrop: faldki fotorealizm *___*
A skrzydła u ciebie tez takie ja zawsze no ...czyli wysmienite :XD:
Bardzo dziekuje za pracke :glomp:
Slicznie mi moją Solaris wystroiłaś :love:

No tło fajnie ci wyszło, pasuje idealnie tylko na przyszłośc powinnas domalowac pare rzeczy z przodu jeszcze do niego w normalny sposob np jakies galzaki krzaczek itp bo przy sukni widac za bardzo brushe.
Reply
:iconapsaravis:
Apsaravis Featured By Owner Nov 9, 2006  Hobbyist Digital Artist
No to fajnie że ci się podoba<3
Kurcze, naprawdę widać te brushe?? XD A tyle się nakombinowałam=P
Reply
:iconirulana:
Irulana Featured By Owner Nov 9, 2006  Professional Digital Artist
tylko w miesjcu gdzie sie stykaja z suknia bo gdzie indziej jest spoko :lol:
Reply
:iconmaxsquared:
Maxsquared Featured By Owner Nov 8, 2006
LOVE the wings !!
Reply
:iconanalifun:
analifun Featured By Owner Nov 8, 2006   Traditional Artist
Awesome job great structure with the wings and amazing coloring job.
Reply
:icondaekazu:
daekazu Featured By Owner Nov 8, 2006
Bardzo ladna praca. Naprawde.
Bardzo mi sie podoba postac. Fajne tlo, rewelacyjna suknia.
Reply
:icongniew-ko:
gniew-ko Featured By Owner Nov 8, 2006
kurcze chcialbym tak skrzydla malowac...ehhh
sliczne
Reply
:iconapsaravis:
Apsaravis Featured By Owner Nov 9, 2006  Hobbyist Digital Artist
A ja bym chciała mieć tak dobrze opanowaną anatomię=P Dzięki:)
Reply
:iconcelestial-seraphiman:
Celestial-SeraphiMan Featured By Owner Nov 8, 2006   Writer
Impressive!
Reply
:iconskie-archer:
skie-archer Featured By Owner Nov 8, 2006
szałowo O_O
Reply
:iconduchessoferin:
Duchessoferin Featured By Owner Nov 8, 2006
Very beautiful image!
Reply
:iconmina-ixchell:
Mina-Ixchell Featured By Owner Nov 8, 2006
Dobór kolorów, tło, skrzydła i draperia po prostu wgniatają w krzesło, naprawdę kawał świetnej roboty <3 Nie podoba mi się tylko podłoże, mam wrażenie, jakby odcinało się od sukienki, co daje efekt sztuczności. Ale to detal, bo cała praca jest niesamowicie dobra, podziwiam jak zwykle warsztat i talent ! :3
Reply
:iconapsaravis:
Apsaravis Featured By Owner Nov 9, 2006  Hobbyist Digital Artist
Dzięki dzięki dzięki<3! Wiem, mi też trochę to podłoże nie pasi, ale strasznie nie chciało mi się go robićXD
Reply
:iconinvisiblecatfish:
InvisibleCatfish Featured By Owner Nov 8, 2006  Hobbyist General Artist
I <3 the wings. :3
Reply
:iconpiromanka:
Piromanka Featured By Owner Nov 8, 2006
niesamowite... mowe mi odjęło jak to zobaczyłam!
Fav dla Cię :D
Reply
:iconvarlgav:
Varlgav Featured By Owner Nov 8, 2006
a co to za moda na Solaris? :>
sukienka fajusio wyszla ^^
Reply
:iconapsaravis:
Apsaravis Featured By Owner Nov 9, 2006  Hobbyist Digital Artist
Co, gdzie, jaka modaXD Taki Irulana miała request więc skrobnęłam kobitę xD
Reply
:iconvarlgav:
Varlgav Featured By Owner Nov 10, 2006
XD
Reply
:icondarkailechild:
DarkaileChild Featured By Owner Nov 8, 2006  Hobbyist Traditional Artist
great picture... it looks gorgeous... I like her dress and her wings... wonderful... :heart:
Reply
:iconroyalthebat:
RoyalThebat Featured By Owner Nov 8, 2006  Hobbyist General Artist
WOW!!! :omfg: Wonderful picture!!!
Reply
:icontalestriss:
Talestriss Featured By Owner Nov 8, 2006
wow piękne! skrzydła i suknia naprawdę robią wrażenie :wow:
Reply
:iconmerlinseleniel:
MerlinsEleniel Featured By Owner Nov 7, 2006
=O
WOW!!
Reply
:iconvardis:
Vardis Featured By Owner Nov 7, 2006
Just beautiful
Reply
:iconzemyn:
Zemyn Featured By Owner Nov 7, 2006  Professional Artisan Crafter
Oh my god...
That is so beautiful.

I think that maybe the stiffness shows because of the pose of the wings. A bit of bend might have portrayed them less stiffly.
Reply